Benim Güzel Meleğim Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Benim Güzel Meleğim Fan Sitesi

♥ Tuba Büyüküstün [ Sadece Gözlerimle Dokunacağım Bütün Güzelliğine ] Cansel Elçin ♥

Tuba yeni dizisinde şarkı söyleyecek...

!Tubist!
    !Tubist!
    Administrator_Kurucu

Administrator_Kurucu

Koç At
    Doğum tarihi : 10/04/90
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Tubist

Tuba yeni dizisinde şarkı söyleyecek... Empty Tuba yeni dizisinde şarkı söyleyecek...

Mesaj tarafından !Tubist! C.tesi Eyl. 26, 2009 6:27 pm

Tuba yeni dizisinde şarkı söyleyecek...

Tuba yeni dizisinde şarkı söyleyecek... 180605

Tuba Büyüküstün, 'Benim Güzel Meleğim' isimli dizide ilk kez şarkıcılık yeteneğiyle seyircinin karşısına çıkacak..Yakın çevresinin sesini çok beğendiği Tuba Büyüküstün, “My Fair Lady” müzikalinden uyarlanan “Benim Güzel Meleğim” adlı dizide şarkı söyleyeceği için şan dersleri alacak Tuba Büyüküstün, yeni yayın döneminde “My Fair Lady” müzikalinin yerli uyarlaması “Benim Güzel Meleğim” isimli dizide ilk kez şarkıcılık yeteneğiyle seyircinin karşısına çıkacak. Bodrum tatilinden döner dönmez dizi için hazırlıklara başlayacak olan Büyüküstün, yakın çevresinin çok beğendiği sesini daha iyi kullanabilmek için şan dersleri de alacak. YAPIMCILIĞINI, çektiği bütün diziler en çok izlenen yapımlar sıralamasında ilk sıralarda yer alan Tomris Giritlioğlu'nun üstlendiği dizide Büyüküstün'e, Cansel Elçin eşlik edecek. Büyüküstün'ün çiçek satan bir Roman kızını canlandıracağı dizide çok sayıda Roman da rol alacak.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:32 pm