Benim Güzel Meleğim Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Benim Güzel Meleğim Fan Sitesi

♥ Tuba Büyüküstün [ Sadece Gözlerimle Dokunacağım Bütün Güzelliğine ] Cansel Elçin ♥

Tomris Giritlioğlu:Anlaşma Yapmadığım Hiçbir Oyuncuyu Açıklamam

!Tubist!
    !Tubist!
    Administrator_Kurucu

Administrator_Kurucu

Koç At
    Doğum tarihi : 10/04/90
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Tubist

Tomris Giritlioğlu:Anlaşma Yapmadığım Hiçbir Oyuncuyu Açıklamam Empty Tomris Giritlioğlu:Anlaşma Yapmadığım Hiçbir Oyuncuyu Açıklamam

Mesaj tarafından !Tubist! C.tesi Ekim 17, 2009 1:33 pm

Tomris Giritlioğlu:Anlaşma Yapmadığım Hiçbir Oyuncuyu Açıklamam

Oyuncu Tuba Büyüküstün'ün rol alacağı 'Benim Güzel Meleğim' adlı dizi ile ilgili önceki gün bu sayfada çıkan 'Başrol oyuncusu ama diziden haberi yok' başlıklı haber üzerine yapımcı Tomris Giritlioğlu bir açıklama yaptı.

Hiç bir zaman anlaşmadığı oyuncunun ismini kamuoyuna duyurmadığını söyleyen Giritlioğlu, "Anlaşma yapmadığım oyuncuyu kanala da söylemem. Biz Tuba Büyüküstün ile dört ay önce anlaşma imzaladık. Kendisi bu rol için şan dersleri bile almıştır." dedi. Ortada bir yanlış anlaşılmanın olduğunu söyleyen Giritlioğlu, haberden sonra Büyüküstün'le de görüşmüş: "Kendisiyle görüştüm. Bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. Sanırım 'Senaryo hazırlıkları sürüyor, ama ne zaman çekileceğini bilmiyorum' sözü üzerine bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir. Bir de dizinin adını açıklamamıştık. Buradan da kaynaklanabilir. Kaldı ki kendisi projeyi teklif ettiğimizde çok heyecanlandığını da söylemişti." Tuba Büyüküstün'ün Çingene kızını oynayacağı ve atv'de ekrana gelecek "Benim Güzel Meleğim"de Cansel Elçin de rol alacak.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:32 pm