Benim Güzel Meleğim Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Benim Güzel Meleğim Fan Sitesi

♥ Tuba Büyüküstün [ Sadece Gözlerimle Dokunacağım Bütün Güzelliğine ] Cansel Elçin ♥

İlk Kez Bir Dizide Kendi Sesini Kullanıcak!

!Tubist!
    !Tubist!
    Administrator_Kurucu

Administrator_Kurucu

Koç At
    Doğum tarihi : 10/04/90
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Tubist

İlk Kez Bir Dizide Kendi Sesini Kullanıcak! Empty İlk Kez Bir Dizide Kendi Sesini Kullanıcak!

Mesaj tarafından !Tubist! C.tesi Ekim 17, 2009 1:35 pm

İlk Kez Bir Dizide Kendi Sesini Kullanıcak!

1 Ekim gecesi Saba Tümer‘in konuğu olan Cansel Elçin 2 ekimde vizyona gelecek olan “Kampüste Çıplak Ayaklar” filminin tanıtımı Saba Tümer’in sorularını yanıtladı.

Bir izleyicinin sorusu üzerine “kafaları karıştıran Tuba Büyüküstün roportajı” ile ilgili soruyu sordu ve dizi ile ilgili önemli ipuçları verdi. Öncelikle dizi çekilecek. Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin bu projede varlar. 15 Kasımda çekimlerine başlanacak olan dizinin senaryosu hala yazıldığını belirtti. Dizi için müzik dersleri alan ve Piyano çalacak olan Cansel Elçin dizide kendi sesini kullanacak. Önceki dizilerde kendisine dublaj yapıldığını ama ilk kez bir dizide kendi sesini kullacağını belirtti.

Dizi ile ilgili önemli bir ayrıntı daha orataya çıktı. Öncelikle “My Fair Lady” filminin konusunda bir dil bilim Profesörünün bir sokak kızına düzgün konuşarak, bir hanım efendiye dönüşmesini izliyorduk. Ama anlaşılan bu dizide dil kavramı müzik üzerine oturtulcak. Çünkü daha önceki haberler de Tuba Büyüküstün‘ün bu dizi için müzik dersleri aldığı belirtilmişti.

Sonuç olarak belli olan şu ki kasım ayında Tomris Giritlioğlu önderliğinde çekilecek olan “Benim Güzel Meleğim” dizisi Cansel Elçin ve Tuba Büyüküstün‘ün oyunculukları ile ATV ekranlarında olucak.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:51 pm