Benim Güzel Meleğim Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Benim Güzel Meleğim Fan Sitesi

♥ Tuba Büyüküstün [ Sadece Gözlerimle Dokunacağım Bütün Güzelliğine ] Cansel Elçin ♥

2 posters

Bgm İçin Tuba Çingenelerden Ders Alıyor

!Tubist!
    !Tubist!
    Administrator_Kurucu

Administrator_Kurucu

Koç At
    Doğum tarihi : 10/04/90
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Tubist

Bgm İçin Tuba Çingenelerden Ders Alıyor Empty Bgm İçin Tuba Çingenelerden Ders Alıyor

Mesaj tarafından !Tubist! C.tesi Eyl. 26, 2009 6:32 pm

Bgm İçin Tuba Çingenelerden Ders Alıyor

Benim Güzel Meleğim’ isimli dizide cazgır bir Çingene kızını canlandıracak olan Tuba Büyüküstün rolüne hazırlanmaya başladı.My Fair Lady’nin uyarlaması olan ‘Benim Güzel Meleğim’ isimli dizide cazgır bir Çingene kızını canlandıracak olan Tuba Büyüküstün rolüne hazırlanmaya başladı. Yönetmenliğini Zeynep Günay’ın üstlendiği dizide güzel oyuncuya başrollerde Tuncel Kurtiz ve ‘Kırık Kanatlar’ , ’Hatırla Sevgili’ gibi dizilerde rol alan Cansel Elçin eşlik edecek.

EVLERİNE DE GİTMEK İSTİYOR

Gönülleri fetheden Büyüküstün sokaktaki çiçekçi kızlardan ders aldığını söyledi. Sık sık Taksim Meydanı’na giderek, çiçekçi kızlarla uzun süre sohbet eden güzel oyuncu onların gönlünü almak için de her seferinde birkaç buket çiçek satın aldığını belirtti. Büyüküstün’ün çiçekçi kızların yaşadığı ortamı görmek için evlerine gitmek istediği de öğrenildi.

Okan IŞIK
    buketx
    Yeni Üye

Yeni Üye

Boğa Köpek
    Doğum tarihi : 10/05/94
    İş/Hobiler : xD
    Lakap : güzin abla xD

Bgm İçin Tuba Çingenelerden Ders Alıyor Empty Geri: Bgm İçin Tuba Çingenelerden Ders Alıyor

Mesaj tarafından buketx Paz Eyl. 27, 2009 2:56 am

p.için saol ama o her rolü başarır bence

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 12:20 am